esmaspäev, 4. juuni 2018

Ma ei osta (vist) iialgi enam ühtegi burgerit ... 🍔... sest, et miks ma küll peaksingi neid burgereid ostma? Miks, kui ise tehtud burger on palju odavam ja palju maitsvam. 

Me olime laupäeval laisad. Karl Hendrik on maal vanaema juures ja ei tulnud meil õhtegi head ideed ka mida süüa võiks teha. Läksin siis tühja kõhuga Konsumi. Kõndisin lettide vahel, no ei isutanud midagi. Kuniks ma leidsin saialetist -50% allahindlusega Leiburi Burgeri kukklid. Pirn lõi kohe peas põlema ning viskasin kuklikoti korvi. 

Siis sammusin kiiresti pihvide letti ning silma jäid Tallegi kanaburgeripihvid. Ma polnud neid kunagi proovinud ja mõtlesin, et teeme ära. Ja siis läksin maksma ja sammusin koju. 
Kodus oli eelmise päeva ühepajatoidu jaoks ostetud kapsast alles. Hakkisin selle ära, viskasin saiad ja pihvid ahju sooja. Siis otsisin välja kohvifiltrid, sest keegi tark kunagi ütles, et neid saab väga edukalt  burgeritaskutena kasutada. 

Miksin valmis majoneesi ja ketsupi kastme. Määrisin saiapoolikud kastmega kokku, lükkasin need kohvifiltrisse, vahepeal viskasin pihvile veel juustuviilu peale, et see sinna peale sulaks ja siis panin pihvi koos juustuga purgeri vahele. Leidsin veel külmikust kurgisalatit, mida ma siis burgeri vahele panin. Siis panin oma valmis hakitud kapsa sinna ning kõige peale ohtralt kastet. 

Ja see burger tuli, IMEHEA. Peaaegu sama hea, kui Viitna Kadaka burger, aga ainult palju parem! Peaaegu sama hea, kui Hesburger, aga paljupalju parem!

Niiet, nüüdsest ma enam kuskile Hessi ei kibele, vaid lähen hoopis Konsumis, SEST ühe burgeri hinnaga saan ma ise tehes nii umbes 6-8 burgerit? :D

Need Leiburi burgerikuklid on küll väga maitsvad. Määri sinna peale mida tahes, pane vahele mida iganes ning tulemuseks saad midagi IMEMAITSVAT!

Ma loodan, et nüüd Hess ja Mac mu postituse pärast pankrotti ei lähe. 😂

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar