neljapäev, 7. juuni 2018

Meil on üks unistus

Ma olen päris palju maininud, et me elame väga väikeses korteris, natuke üle kahekümne ruuduses. Üks tuba, kokku ehitatud köögiga. Mõneti mulle meeldib siin väga elada, sest ma tunnen end siin päriselt koduselt. Mõnus, hubane, pisike korter.

Teisest küljest meie, nüüd siis viielikmelisele perele, jääb see korter pikas perpektiivis ikkagi väikeseks. Lapsed kasvavad, tahavad rohkem liikuda, joosta ja möllata. Siin on see võimalus piiratud. Saaks siis Karl Hendrik vähemalt õues rahumeeli joosta ja möllata, aga seegi võimalus on piiratud. Piiratud selle nõmeda naabri pärast, kellest ma paar postitust tagasi kirjutasin. Postitust selle kohta saad lugeda SIIT.

Mida siis teha? Kuskile suuremasse keskküttega üürikorterisse kolida ei tahaks, sest esiteks pole keskküte üldse minu teema ning teiseks oleks see mõtetu raharaiskamine.
Seda olen ma ka öelnud, et laenuinimene ma pole ning maja jaoks laenu võtta pole meil plaanis. Korraks ma paar nädalat tagasi ikkagi mõtlesin sellepeale, aga matsin selle mõtte siiski ruttu maha.
Nüüd ongi jäänud mulle ikkagi see üks ja ainus idee, koguda raha ja osta maja. Aga seda ideed olen ma natukene siiski muutnud. Nimelt, algselt oli meil plaanis paar aastat koguda ning siis mingi vanem ja odavam maja soetada. Aga nüüd oleme juba hakanud kaaluma sellist ideed, et ajaks selle suvega kuskil 3000-4000euri kokku (mis pole tegelikult üldse raske) ning otsiks endale maja, mida saaks järemaksuga osta. Annaks need mõned tuhanded sissemaksuks ning siis leiaks mingi sobiva summa, mida iga kuu edasi maksta.
Teine idee on, et me kogume kuni järgmise aasta suveni raha ning siis ostame mingi 10 000euri maja.

Jaa, ma tean küll, nüüd tuleb jutt, et odavad majad vajavad ka raha, et seda renoveerida jne. Aga usun, et kui me oleme ikka piisavalt säästlikud, tuleksime sellega toime küll.

Nii palju kui ma olen KV-s tuhninud, olen ma siiski tähelepannud, et ikkagi inimesed on nõus oma maju järelmaksuga müüma. Seda siis ilmselgelt notariaalselt kinnitatult, et asi oleks ikka igati aus.
Ja nii palju kui me oleme Tapa vahel ikka ringi jalutanud, oleme me märganud, et ikka VÄGA paljud majad seisavad lihtsalt tühjana.

Selles kõiges saate Teie, kallid lugejad meid ka natuke aidata.

Näiteks:
1) Klikkides mu blogis olevatele reklaamidele, (kui need teile huvi pakuvad), teenin ma teie peale natuke raha.

2) Liitudes Bonuswayga, minu soovituslingi kaudu SIIT, ning sooritades oma esimese ostu läbi Bonusway mõnest e-poest (kasvõi Hansapostist), millest Sina teenid vähemalt 1€ boonust, teenin mina oma kontole 4€.

3) Umbes kuu aja pärast hakkab pihta marja-seene hooaeg ning ostes minu käest marju-seeni, võite kindlad olla, et just see raha lähebki meie uue kodu fondi. Vaata lähemalt FB-st: Leanika Metsasaadused

4) Kui Sa tead kedagi, kes teab kedagi, kellel on seismas tühjalt ning kasutult mingi maja ning ta oleks nõus selle meie perele NOTARIAALSE järelmaksuga müüma, siis võta minuga ühendust!!! (Asukoht võiks olla Lääne-Virumaa)

Raha me kelleltki küsima ei hakka, sest me oleme selleks liiga uhked. Ning võlgu kellelegi ka jääda ei tahaks. Aga selliste pisikeste asjadega saate te ikkagi meid aidata sammukese lähemale meie suurele unistusele.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar