esmaspäev, 18. juuni 2018

EBA-st, haigusest ning FB-st põgenemisest


Eesti Blogiauhinnad on selleks aastaks läbi. Huhh, finally!
Ma olen ikka üks kummaline inimene. Suurte asjadega on alati nii, et kuu aega enne üritust olen ma täiega excited, paar nädalat enne üritust hakkan ma juba kahtlema, kas minna või mitte minna ning kui üritus kätte jõuab, siis ma lihtsalt ei lähe. Ja kui üritus on läbi, siis olen ma täiega kurb, et ma ei läinud. 

Paar nädalat enne blogiauhindasid rääkisin ma Janega, ja ütlesin talle, et võin kihla vedada, et kui see päev kätte jõuab, mõtlen ma endale mingi haiguse külge ja lihtsalt ei tule. Muidugi, seekord "joppas" ning  haigust endale külge ma mõtlema ei pidanud, sest ma päriselt jäin 10 päeva tagasi haigeks. Köha, nohu ja palavik. Suvel, jesh!

Esimestel päevadel olin ma nagu elav laip, sest palavik oli minust jagu saanud ja mu põhimõtteliselt voodihaigeks teinud. Kui aga töönädal kätte jõudis ning Henri tööle pidi minema, ei olnud mul muud valikut kui end kokku võtta ning voodist üles ajada, sest lastega peab ju tegelema, olgu ma või ühe jalaga hauas, sellest mul pääsu pole. 

Kuigi ma olin päriselt haige, oli mul ikkagi vajadus põgeneda blogiauhindade ja inimeste eest ning nii ma siis reede õhtul logisingi Facebookist välja ja ei läinud sinna kuni tänase päevani. See on mul juba nagu mingisuguseks "kaitserefleksiks" välja kujunenud. Kui ei taha inimestega suhelda, siis lihtne, login aga Facebookist välja ning naudin seda, et ei peagi päevas rohkem kui ühe korra oma telefoni laadima. 

Muidugi kui ma täna Facebooki lahti tegin, vaatas mulle sealt vastu hulk kirju ning teateid, aga otseselt ma ju millestki ilma ei jäänud. Pigem võitsin! Võitsin juurde kvaliteetaega, mida nautida koos oma perega! 

EBA-st siis nii palju, et Pere-ja beebiblogide kategoorias sain ma viienda koha! Juhuuu, party up! Mega nice ikka, et 218 inimest mulle oma hääle raatsisid anda. Poleks uskunudki, et mu blogi nii paljduele korda läheb. Järgmisel aastal, uue hooga!
Hetkel olen ikka täiega õnnetu, et ma ei saanud minna, sest oleks ikka tahtnud oma silmaga need toredad ja ägedad inimesed üle kaeda!
Aga ma loodan, et järgimine aasta olen ma juba julgem, tegijam ja lähen kohale ja võidan ka midagi!  😅

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar