teisipäev, 18. aprill 2017

Miks on nii, et kui Sa tahaksid kauem magada, siis ei saa ning kui Sa saaksid kauem magada, siis pole und?

Täna on just see hommik, kus ma tõsiselt mõtlen selle üle, miks on nii, et kui Sa tahaksid kauem magada, siis ei saa ning kui Sa saaksid kauem magada, siis pole und?

Ehk just täna ärkasin ma kell 5.47, kui Henri tegi mulle musi ja läks tööle. Ajasin mina end tigedalt püsti, kustutasin tule ja magama enam ei jäänud. Järsku oleks nagu minusse süstitud energiat ning mul tuli pähe tuhat ideed mida võiks täna ära teha. 

6.28 kirjutasin Henrile, et mingid autod sõidavad signaalitades. Mõtlesin, et huvitav, kas kellelgi on pulmad. :D 
6.48 kuulsin kuidas need autod meie maja eest mööduvad, läksin aknale -  Toyota, Volvo, Ford jne. Jäid nad siis seisma keset teed, tulid autost välja. Esimese laksuga arvasin, et nii, keegi on nädalavahetuse teisipäevaga sassi ajanud ning panevad pidu. Aga kui muusika käima pandi ja sealt mingi lastelaul vms tuli, sain ma alles asjale pihta, mis toimub. Tutinädal ju. :D 

Ühesõnaga, tore, et ma ikkagi ärkasin 5.50, sest muidu oleksin ma tund hiljem tigedana ärganud ja neid tutikesi maapõhjani kirunud. :D
järsku tuli mulle meelde aga see, et kaks aastat tagasi olin ju minagi "tutt". KAKS AASTAT TAGASI, appi, kui kaua sellest juba möödas on. Tunnen end juba tõelise vanurina, sest kahe nädala pärast olen ma juba 21! Wautsiwau! 

Naaseme nüüd aga tagasi postituse peaküsimuse juurde, miks siis on nii, et kui Sa saaksid kauem magada, siis lihtsalt pole und? 
Ükskõik, olgu see koolihommik või see hommik, kui laps on kodus, on alati nii, et ma olen MEGA väsinud, ma tahaks lõunani põõnata, voodis lesida, lihtsalt lebotada. Ja just täna, kui mul juhuslikult pole koolipäeva ning laps on maal emme juures, mul pole varakult ühtegi kohustust, olen ma üleval juba 5.50. 

Mõtlesin, et äkki põhjus on see, et kui ma tavaliselt ei jõua kõike tehtud, mida sooiksin, et siis täna on see päev, kus ma saan teha nii palju kui võimalik. Et täna on see päev, kus ma saan anda endast 110%. 
Ühesõnaga varsti, lähen ma postkontorisse, lõuna paiku Rakverre auto varuosade järgi, võib-olla väike tiiruke Rakvere vahel ka, kõike muidugi jala! Välja arvatud Rakverre minek, sinna lähen ma ikka bussiga, üle pika aja. :D
Juba pesin ära nõud, koristasin tuba, kastsin taimed ära, varsti saan ahju kinni panna, teen ehk midagi süüa, äkki saan täna isegi mõned oma taimed ära pikeerida. 
Poleks nii nõmedat ilma ja nii külm, siis kaevaks ma raudselt täna veel maad. :D
Kusjuures ma täna isegi mõtlesin, et loen äkki raamatut. :D
Lühidalt öeldes, olen ma täna motivatsiooniga üle külvatud. :D

Mis kell teie tavaliselt ärkate? Kas te ärkate rõõmuga? Mis plaanid Teil tänaseks on?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar