pühapäev, 19. juuni 2016

Kirgiküttev blogijate sõda, mis on tegelikult vaid sääsest elevandi tegemine

Hetkel on vist üks kirgikütvamaid teemasid niiöelda "blogijate sõda", mis on pälvinud nii meedia kui rahva tähelepanu.
Kuigi ma olen  101% erapooletu, sest mul pole ei Kai, Grete ega Malluka vastu midagi, on siiski kogu see lugu naeruväärne.
Esimene blogija ütleb teise kohta midagi, teine blogija ütleb esimese kohta midagi, kolmas blogija ütleb teise kohta midagi ja kokku tuleb katastroof.
Väikesest sääsest on üles puhutud terve elevandikari.
Naljakas on aga see, et kui kogu teema sai alguse Kai postitusest, siis praeguseks poleks teda nagu olemaski, inimesed kaklevad Grete Kleini ja Malluka pärast.
Aga minu arust on kõigil osapooltel vähemalt ühes asjas natuke õigus.

  • Kai: "Siin ongi vist lugejad ja blogijad kahte leeri jagunenud. On need, kes arvavad, et see on täiesti okei ja enesestmõistetav, et Laura alias Grete Klein osales antud blogimisvõistlusel. Ja siis on see teine leer, kes leiavad, et see oli ebaõiglane. Mina kuulun just sinna viimaste sekka ja oh ei, mitte kadedusest, vaid Padjaklubi Laura on väljamõeldud tegelane, kelle videoblogi taga on terve meeskond, produtsendid ja võimas meediakajastus. Kõik teised blogijad on päris inimesed, päris tegeiste, murede, rõõmude, juhtumiste ja mõtetega - reaalsed inimesed ja reaalne elu, mitte mingisugune feik!" 
- Minu arvamus: Muidugi tundub ju ebaaus, kui Laura blogi reklaamitakse TV3-s jne. Grete Kleinil oli ju mitu plussi EBA-l võitmiseks. esiteks see, et ta on näitleja ja ta on kuulus - teda tuntakse. Teiseks, tema blogi reklaamiti.

  • Grete: "Mul on kahju, et Sinus on nii palju kadedust ja kibestumist ning ma siiralt loodan, et Sa leiad selle kõige kõrvalt aega märgata neid palju olulisemaid ja ilusamaid asju elus, kui seda on üks auhinnavõit. Positiivne on muidugi see, et minu postitusega saad Sa ka endale ohtralt reklaami, seega loodan Sind järgmisel aastal kindlasti blogiauhindade jagamisel kohata! 
- Minu kommentaar: Eks ikka inimestes on kadedust. Ma olen ka kade, et ma EBA-le ei pääsenud, kes poleks? See eest mina pole ka kuulus ning ma ka ei reklaaminud end piisavalt. Paar korda vaid mainisin blogis, et minu poolt saab hääletada, aga see oli ka kõik.


  • Mallukas: "Kui Kai on kade, siis on vist enamik blogijaid «kadedad», sest keegi ei arvanud, et mingisugune suvaline sarja üles promotud huulepulgablogi oleks üldse mingit auhinda väärt."

- Minu kommentaar: Muidugi on absoluutselt kõigil õigus oma arvamuse avaldamisesele ning väga tubli, et Kai ka seda teha ei peljanud!

Nüüd on muidugi asi kiskunud nii "karmiks" (loe: naeruväärseks), et Mallukas saab juba Grete Kleini fännidelt heiti. Tagatipuks ilmus välja "mingi mees???", kes Malluka last puudega lapseks sõimab ning selle olevat ta ikka Mallukalt pärinud. Kas madalamale saakski veel langeda? Nõme, kui inimesed külvavad üksteist mingi MÕTTETU asja pärast üle solvangutega, mille tunudb, et pole enam piiregi.
Soovitaks teil enne mõelda ja siis ka mitte öelda, vaid veel mitu, mitu korda mõelda, kas ikka tasub öelda?
Tegemist on siiski täidkasvanud inimestega, kes lahendavad asju ise. Neid nüüd küll pole vaja hakata kaitsma nende vastase solvamisega. Või mis Sina arvad?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar