esmaspäev, 22. veebruar 2016

Lapsehoolduspuhkus koolis

Kindlasti teid huvitab, kuidas mul koolis/kooliga läheb?

Võtsin endale akadeemilise lapsehoolduspuhkuse, kuid selle kõrvalt võtsin endale sel semestril siiski kaks ainet - Informaatika II ja Dünaamika.
Sellega seoses pean koolis käima ainult teisipäeviti ja neljapäeviti.

Täna algas koolis juba neljas nädal, aga mina ole siiani kooli jõudnud, kuid homme kavatsen minna.
Eks natuke raske saab olema, aga ma arvan, et saan hakkama. :)

Kuhu ma lapse panen? - kindlasti painab teid see küsimus. Aga eile tuli mu ema linna ja arvatavasti teen nii, et söödan kodus lapsel kõhu täis, üritan ta magama panna ja siis võtan ema ja lapse kooli kaasa. Koolis ju diivaneid koridoride peal palju ja lasen neil end kaks tundi oodata. Kui lapsel midagi on, siis tulen lihtsalt tunnist ära. Aga usun, et kui me juba bussiga kooli lähme, siis jääb ta sügavasse unne ja magab rahulikult paar tundi nagu tavaliselt. :)
Plaan on hea, aga eks teostust näeme alles homme.

A, muideks, kolime siiski Tallinnast ära tagasi maale. 1. aprillil lõppeb üürileping ja pikendama ma seda ei hakka. Kuna ma pean aint kahel päeval koolis käima, siis pole mul mõtet ju selle kahe päeva pärast Tallinnas elada ja maksta sellist üüratut üürisummat + kommunaale. tegelikult ju tühja maksmine.

Hakkame lihtsalt aprillist teisipäeviti ja neljapäeviti rongiga koolis käima, niiet ei tohiks hullu olla.
Sügisel on plaan mul minna TTÜ pereühiselamusse elama - olen kohataotluse järjekorras juba oktoobrist saadik tegelikult. Varem kahjuks sinna ei saa, sest alles aasta alguses hakati seal tegema remonti, mis pidi sügiseks valmis saama. Seega on lootust, et saame sügisel pereühiselamusse. :)

Kindlasti huvitab teid ka see, et mis saab ülejäänud kuuest ainest, mis on tegelikult mulle sel semestril ette nähtud? - Saan need ära teha järgnevate nelja semestri jooksul, vajab küll rohkem pingutamist, aga selle eest saan ma ju praegusel semestril enamus aja lapsega olla - nii nagu tegelikult üks ema peabki olema.

Eks minu selle semestri esimesest koolipäevast saan ma juba homme lähemalt kirjutada. :)
Leanika


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar