pühapäev, 14. veebruar 2016

Aeg lendab :)

Lapsevanemaks olemine toob paratamatult kaasa selle, et mul pole lihtsalt aega. Mul pole olnud aega isegi viimastel päevadel arvutis käia. Sest pisike Karl Hendrik vajab palju hoolt, tähelepanu ja aega. :) Aga panin kirja enam vähem, meie viimase nädala tegemised. :) Aeg lendab ja täna on juba poiss 11 päevane <3

Tänaseks oleme kodus olnud juba üle nädala aja.
Pühapäeval (7. veebruar) käisid meil esimesed külalised - mu ema ja õde Annika. Tasub mainimist, et mu emal oli 1. veebruaril sünnipäev, Karl Hendrik sündis 3. veebruaril ning mu õel oli 6. veebruaril sünnipäev. :)
Pühapäeva õhtul läksime Meritiga maale, et teised ka näeksid meie poisiklutti. Esmaspäeval käisime Kuusalu vallavalitsuses lapsele nime panemas.

Esialgu tahtsin panna lapsele kolm nime Karl Hendrik Gustav. See nimi on mul juba väga väga palju aastaid peas olnud. Kindlasti tekib teil küsimus, et miks kolm nime? Tahtsin kolme nime sest mu vanaemal oli ka kolm nime (Ilse Renate Katariine) :)
Kui nime läksime panema, siis kirjutasin avaldusele ka just need kolm nime (Karl Hendrik Gustav), aga tädike kellele me avaldust esitasime, ütles, et mõtleksime veel järele, kas tahame panna nii pika nime, kuna lapsel endal läheb tulevikus raskeks. Vaatasime Henriga üksteisele otsa ja siis otsustasimegi, et paneme siis Karl Hendrik Vetka.

Kindlasti paljudel on tekkinud küsimus, et lapsele tuli minu perekonnanimi. See oli minu kindel soov, sest tahan, et Vetka nimi edasi kanduks. Mul on ju kaks õde ja üks vend. Õdedel on lapsed, aga neil on ju isade perekonnanimed ja vennal lapsi pole, niiet pole kedagi kelle kaudu Vetka nimi edasi läheks ning sellepärast ongi meie pojal minu perekonnanimi. :)

Kui nime saime pandud, läksime Kadrinasse, Tristvere kohvikusse. Läksime näitasime Anna-Margaritale ja Kajale ka kohvikubeebit :) PS: Tristvere oli siiski esimene kohvik, kus Karl Hendrik käis. :P
Peale seda käisime Henri pere juures last näitamas. Siis läksime koju, panime asjad kokku ja Merit tõi meid linna ära.
Läksime tegelikult maale veel ühel põhjusel, nimelt tahtsime mu perearsti juures ära käia, kuid saime aja alles neljapäevaks.

Nii, kui linna jõudsime, siis tulid meile külla Karolina ja Tuuli-Maria. No näost oli näha, et neil läks küll nunnumeeter täitsa põhja. :D Pisike oli küll pikast autosõidust veidi rahutu, kuid tädid talle siiski meeldisid. Tuuli-Maria kirjutas ise meile ka luuletuse, JA SEE OLI NIIIIIIINIII ARMAS! <3
Issi annab lapsele rohtu

Teisipäeval käis meil külas Melanie, noh ega ka tema nunnumeeter kuskile peatuma ei jäänud. :D
Kolmapäeval käisime Rocca Al Mares ja ostsime beebsule vanni. Peale Rocca Al Mares käiku panime asjad kokku ja läksime rongile ja maale.

Neljapäeval läksime arstile. Kui sündides kaalus Karl Hendrik 3324 g, haiglast koju saades (6. veebruar) kaalus ta 3214 g, siis neljapäeval (11. veebruaril kaalus ta juba 3580 g ning Konist ütles, et ta on ilusti kaalust juurde võtnud. Arst kirjutas talle siiski välja kaks rohtu. Kuna piimast on beebil keel valkjas, siis peame talle andma ühte geeli kaks korda päevas, mis võtab selle ära. Ja siis kaks korda päevas peame veel silmatilkasid ka talle panema, et silmad rähmas poleks.

Õhtul käisime Tapal, Vennol, Hanna-Liisal ja nende pisikesel Karl-Kristjanil külas. No tegelikult Karl-Kristjan pole enam midagi nii pisike, päris pirakas poisu juba :)
Reedel käisime Rakveres shoppamas ja siis käisime veel Kadrinas Meie poes Tiinale last näitamas ja siis Grossis Piretile näitamas. Kõigi sõnul on laps täitsa isa nägu. :)
Reede õhtul tulime rongiga tagasi linna ära, enne seda käisime Cärolinile ja Cetrinile titat näitamas.
Eile tuli Cärolin ise meile külla, vaatasime telkut ja imetlesime last. :D

Ühe korra on siis Karl Hendrik juba tissistreiki teinud - mitu tundi lihtsalt jonnis ja rinnast kinni ei võtnud. Need tunnid tundsin end väga abituna, sest ei osanud ju ma teda mitte kuidagi lohutada.
Enamasti magab ta ilusti mitu tundi öösel, korra sööb ja magab edasi. Eile päeval oli ta väga palju üleval ja sõi ka megalt, mõtlesin, et siis peaks tulema rahulik öö, aga tutkitki. ka öösel oli ta enamus aja üleval ja tahtis iga natukese aja tagant süüa saada.

PS: Just vahetasime poisil mähkud ja avastasin, et nabakönt on ära tulnud. :)


Täna on sõbrapäev. Võitsin muideks elus esimest korda FB-s Vapiano loosis. Saaksin kaaslasega täna minna tasuta pitsat sööma Hobujaama Vapianosse, aga me veel Henriga mõtleme, kas lähme. Võib-olla õhtu poole käime isegi.

Igal juhul soovin teile kõigile imelist sõbrapäev ja kannatlikku meelt, minu uue postituse ootamisel!
Olge tublid ja musid!
LeanikaKommentaare ei ole:

Postita kommentaar